האם עשיתם הכל במטרה למנוע דליפת כספים מהעסק שלכם?

האם עשיתם הכל במטרה למנוע דליפת כספים מהעסק שלכם?

כי לאחרונה "התאדו" 7.6 מליון ש"ח לחב' האשראי "יונט קרדיט" שבראשה עומד שר האוצר לשעבר. ראו כתבה:https://www.ynet.co.il/economy/article/hyqwednuq

כנראה שלא נוכל לדעת את הסיבות האמיתיות לארוע שהשפעותיו עלולות להיות קשות לאותה חברה. לא נותר אלא להמתין עד שיפורסמו ממצאי החקירה של משטרת ישראל.  

ומה אתכם, למה אתם ממתינים? האם אתם בטוחים שלכם זה לא יכול לקרות?
ואולי אתם חושבים שבצעתם את כל הפעולות הנדרשות ע'מ למנוע את הסיכונים ולכן אתם 'לוקחים סיכונים'? אם כך, אתם לא לבד, כך חשבו בעלי חברות ועסקים שונים כמו גם חב' האשראי הנ'ל.

ומי יערוב לכם שתוכלו לעמוד בהיקף הנזקים הכלכליים וכאבי הראש שיגרמו לכם ע"י ארוע של דליפת מזומנים? וחלילה אם יקרוס העסק שלכם כתוצאה מהארוע המכאיב הזה, איך תעמדו בפני הלקוחות, הספקים ואפילו העובדים שלכם שהלכו אתכם יד ביד כל הדרך להצמחת העסק שלכם?

שלום, שמי משה ירימי הבעלים של 'מערכות שליטה לכספים' – מומחה למניעת מעילות בעסקים. במשך למעלה מ-20 שנה סייעתי לעשרות חברות להגן על הון שמוערך במאות מליוני שקלים.
אנו מתמחים בעיקר במתן פתרונות יצירתיים למניעת תרחישי מעילות בארגונים במגזרים שונים בתחומי עיסוק שונים, כמו: סופרפארם, עיריית ראשל'צ, חב' הראל ביטוח, חב' דלתא גליל ועוד. 

מנכלי'ם ובעלי עסקים רבים שאימצו את הפתרונות שלנו מציינים שהם זוכים לשקט נפשי בעסקים, המאפשר להם להפנות משאבים כספיים הן לצמיחה עסקית והן לרווחתם הכלכלית.